Klank, lichaam en levensenergie vanaf 21 jaar

Ontdek de verbinding tussen je stem, je lichaam en je gevoelens

Hoe goed luister jij naar wat je lichaam je vertelt? Gevoelens en emoties zijn voortdurend aanwezig, maar vaak zijn we verleerd om hun signalen echt te verstaan. In Klank, lichaam en gevoelens onderzoek je hoe lichaam, stem en emoties met elkaar verbonden zijn en hoe je meer ruimte kunt creëren voor jezelf.

We werken met een unieke combinatie van Emotioneel Lichaamswerk en klankgericht stemwerk. Door beweging, ademhaling, lichaamsbewustzijn en stemklank komt energie weer in beweging. Je ontdekt hoe je meer kunt vertrouwen op de natuurlijke wijsheid van je lichaam en de kracht van je stem.
Elke les staat één van de zeven chakra’s (energieknopen) centraal. We starten met lichaamswerk zoals stampen, schudden, rekken en bewegen op muziek. Daarna werken we met klank en zang, waarbij niet prestatie maar ervaring en onderzoek centraal staat. Je hoeft geen zangervaring te hebben; nieuwsgierigheid en de bereidheid om te ontdekken zijn voldoende.
Wat levert het je op?
• Een vrijere, vollere en moeitelozere stem
• Meer ontspanning, energie en zelfregulatie
• Een diepere verbinding met jezelf
• Meer vertrouwen in zingen, spreken en jezelf zijn
• Meer bewustzijn van spanning en emoties in lichaam en stem
• Een vrijere stroom van levensenergie
• Meer zelfregulatie, ontspanning en innerlijke ruimte
• Meer mildheid
• Meer gevoelens zoals warmte, tederheid, ook voor jezelf
• Praktische oefeningen en inzichten om thuis verder mee aan de slag te gaan
Deze cursus is een uitnodiging om niet alleen je stem te ontdekken, maar ook je lichaam te laten spreken. Ervaar zelf wat de combinatie van lichaamswerk en stemwerk voor jou kan betekenen.
Docenten
Hannah Ybeles Smit, zang
Axel Dittmer, emotioneel lichaamswerk
Wat trek je aan?

Trek makkelijk zittende kleding aan, waarin je je lekker kunt bewegen.

Lesdata

5 ,12 en 25 september
17 en 24 oktober
7, 14 en 21 november
5 en 19 december

Lesvorm

Groepsles

Leeftijd

vanaf 21 jaar

Lesdagen

Zaterdag

Start

Aantal lessen

10

Locaties

OPEN

Instroom

geen instroom mogelijk

Prijstabel

Klank, lichaam en levensenergie € 350,00
Op deze cursus kan op dit moment niet ingeschreven worden.

Cursussen die je misschien ook leuk vindt

Qi Gong vijfdaagse vanaf 18 jaar

Qi Gong vanaf 21 jaar

Tai Chi – basis vanaf 16 jaar

Wat zijn onze media voorwaarden?

De VAK laat regelmatig fotoreportages maken van cursussen, voorstellingen en uitvoeringen. De foto’s kunnen gebruikt worden voor publiciteitsdoeleinden op de website, cursusbrochure, etc. Met het ondertekenen van het inschrijfformulier verklaart de cursist of zijn of haar wettelijk vertegenwoordiger akkoord te gaan met de publicatie van dit materiaal. Meer info