Dwarsfluitles kennismaking 6 t/m 20 jaar

Wil je graag de dwarsfluit uitproberen?

Ben je 6 jaar of ouder en wil je graag het instrument dwarsfluit proberen? Dan is deze korte cursus dwarsfluit  kennismaking iets voor jou.

Dwarsfluitles kennismaking vanaf 6 jaar

Vind je de dwarsfluit een mooi instrument en wil je graag proberen of het bij je past, doe dan deze korte cursus!

Wat leer je tijdens de Dwarsfluiltes?

Aan het eind van deze cursus van vier dwarsfluitlessen kun je de dwarsfluit goed vasthouden, weet je een aantal noten en kun je ook al liedjes spelen! De dwarsfluitdocente gebruikt een hele leuke manier van lesgeven en je leert zowel van noten als uit ’t hoofd spelen.

 

Over de lessen

Het zijn vier duo lessen van 30 minuten. Is de startdatum al voorbij? Neem dan contact op voor de eerstvolgende startdatum, de cursus start namelijk het hele jaar door.

Wat moet ik meenemen?

Voor een dwarsfluit en al het andere benodigde materiaal wordt gezorgd.

Lesvorm

Groepsles

Leeftijd

vanaf 6 jaar

Lesdagen

Maandag, Dinsdag, Woensdag, Donderdag, Vrijdag

Start

Aantal lessen

4

Locaties

OPEN, Hofstee

Instroom

Instromen is het hele seizoen mogelijk.

Prijstabel

Dwarsfluitles kennismaking € 64,00
Op deze cursus kan op dit moment niet ingeschreven worden.

Cursussen die je misschien ook leuk vindt

dag cursus

Scratch en Concert Blokfluitdag vanaf 18 jaar

Lezing

Het Vermeer van Delft vanaf 18 jaar

De vloer op – korte cursus vanaf 18 jaar

Korte cursus

Dans je fit korte cursus vanaf 50 jaar

Wat zijn onze media voorwaarden?

De VAK laat regelmatig fotoreportages maken van cursussen, voorstellingen en uitvoeringen. De foto’s kunnen gebruikt worden voor publiciteitsdoeleinden op de website, cursusbrochure, etc. Met het ondertekenen van het inschrijfformulier verklaart de cursist of zijn of haar wettelijk vertegenwoordiger akkoord te gaan met de publicatie van dit materiaal. Meer info