Breakdance cursus voor alle kinderen van 8 t/m 12 jaar
Sociale interactie met andere kinderen word gestimuleerd tijdens de lessen. Discipline, doorzetten, en het ontdekken van eigen grenzen zijn kernwaarde uit deze cursus. Break the Basics is een breakdance cursus die tevens geschikt is voor kinderen met een lichte fysieke of mentale beperking.
De cursus is onder begeleiding van Terence van Hutten van House of Styles en junior docenten van House of Styles.
Breakdance cursus Break the Basics
Je leert je lichaam kennen op de coolste manier mogelijk.
Springen, vallen, opvangen, rollen, tellen op het ritme zijn een aantal technieken die aandacht krijgen tijdens de cursus.
Maar ook terminologie, sterker worden, lichamelijke zelfkennis vergroten, jezelf uitdagen is wat je leert tijdens deze Breakdance cursus voor beginners.
Toprock Staande danspassen van Breakdance en het vrij bewegen op de beat.
Footwork Je leert de beginselen van een cc, sixstep, one step, kick-out, leg swipe om in gehurkte positie te dansen.
Freeze’s Zoals de Turtle Freeze, Baby Freeze, Side Freeze, Chair Freeze maar ook andere basis freeze technieken op verschillende delen van je lichaam.
Spins Ook de allerkleinste leren de basis spins.
Knee spins, backspins, bellyspins zijn voorbeelden van spins waar we een begin aanmaken bij de Break 4 Kids cursus.
Over de lessen
De cursus Break the Basics is een opstart-cursus voor beginnende dansers en de doorstroom klas van de Break 4 Kids. De Breakdance cursus is klassikaal met ruimte voor individuele aandacht. Er wordt gewerkt met opdrachten maar ook vrij dansen is een belangrijk onderdeel. Naast de les doe je mee aan battles, aan optredens en dans je vele cirkels. Leren in de lessen en samen uitvoeren op battles en shows is the House of Styles way.