De Jazzband Kenturah’s kitchen onder leiding van VAKdocent Ed Baatsen laat nieuwe nummers horen n.a.v. hun album release begin 2026. Alle composities van deze nieuwe nummers zijn gemaakt door Ed Baatsen. Neem een plaats op de tribune en geniet. Je kunt gratis kijken en luisteren naar het concert. Wees op tijd want er is een beperkt aantal plaatsen.
Nu alvast genieten van de muziek van Kenturah’s kitchen? Check onze spotify playlist
Pianist en componist Ed Baatsen, bassist Han Slinger en drummer Friso van Wijck vormen de huidige bezetting van Kenturah’s Kitchen, dat in 2011 geformeerd werd. Hun muziek is avontuurlijk, vol verrassende wendingen en improvisaties met een heel eigen signatuur. De intensiteit van een stevig groove, van verstilde interactie.
Rijke melodievorming, abrupte wendingen en geen moment voorspelbaar. Een avontuur waar je als luisteraar in mee genomen wordt.
Het trio brengt hedendaagse jazz met invloeden vanuit rock, R&B, hiphop, Afro-Cubaanse en klassieke muziek.
Discografie:
2013 KLiCK
2016 Oeroeboeroe
2019 Mosavans
2022 Capricious Dance
